Shrnutí BetIT

Aktuálně sázíme na živé fotbalové zápasy u sázkové kanceláře . Tato sázkovka nám nabízí dokonce více možností sázek než konkurenční . Sázíme live proto, protože se u takových zápasů dá nejlépe předvídat vývoj zápasu. Nespekulujeme nad výhercem zápasů, zajímají nás pouze vstřelené góly.

BetIT je tady s menší pauzou již od roku 2016. Pojďme se podívat na celou historii.

Testujeme taktiku živé sázení na outsidery s kurzy 3 a více. Během cca. 6 měsíců testování děláme stabilně okolo 10-15 jednotek měsíčně. Rodí se nápad vytvořit BetIT.

Leden 2016

Spouštíme pilotní verzi BetIT. Poskytujeme členství zcela zdarma! Řekli jsme si, že členství bude zdarma, abychom opravdu členům dokázali kvalitu naší služby a že se v budoucnu vyplatí za ní i zaplatit.

Červenec 2016

V září 2016 jsme pokořili laťku, kdy jsme od nuly v červenci vydělali členům 30 jednotek (30 tisíc korun při sázce 1000 Kč na tiket). Členství jsme se rozhodli zpoplatnit a mile nás překvapilo, že drtivá většina členů nepřestala sázet a pokračovali s námi dále. Dokonce jsme dostávali zprávy, že již bylo na čase, protože to vypadalo až divně, že se nám daří a nic za to nechceme.

Září 2016

Jsme v zisku a klienti jsou spokojení.

Září 2016 - Prosinec 2016

Vyšel v platnost nový loterijní zákon a znemožnil působení zahraničních sázkovek na českém trhu. Aneb je čas udělat pápá .

1.1.2017

Zkoušíme sázet na a .

Leden 2017

Bohužel sázení v ČR není takové, jaké jsme znali ze zahraničního prostředí. Potýkáme se s omezenou nabídkou, častým blokováním cashoutu, rychlý drop kurzu a dokonce jsme zaznamenali, že začala automaticky stahovat sázky, které jsme poslali.

Únor 2017

Jsme nuceni přestat, protože jsme na cestě do pekel. Strategie na outsidery s kurzy 3 a více se prostě bez ziskově sázet nedá.

Květen 2017

Spekulujeme s kryptoměnami. Jeden ze zakladatelů (Denis) se věnuje více programování a zakázkám pro klienty. Druhý ze zakladatelů (Honza) rozjel pár dalších projektů a také se živí poskytováním marketingových služeb pro klienty. Ovšem ani jednomu nám to nedá a občas si prostě něco vsadíme.

Rok 2018

Denis delší dobu sází zajímavou taktiku, která funguje pouze na . Překvapivě na tu samou sázku v mnoha případech nenajdete. Nezajímá nás outsider, nezajímá nás kdo vyhraje, rozhodli jsme se spekulovat pouze nad vstřelenými brankami. Zaznamenáváme velký úspěch a děláme stabilní zisk.

Leden 2019

Přichází nostalgie a chuť se podělit o nově vybudovanou strategii. Rozhodli jsme se BetIT obnovit. Možná nás staří veteráni zlynčují za to, že jsme tenkrát BetIT ukončili, ale prostě ono se to jinak nedalo, nám začala házet klacky pod nohy, kurzy dropovaly, sázky se nedaly vsadit, nabídka byla omezená. Bylo to jako když se snažíte plavat v moři, ale máte svázané obě ruce a ještě kolem vás plave hejno žraloků. Mohli jsme to nyní udělat tak, že založíme zcela novou značku a vůbec to s BetIT nebudeme spojovat. Ale to jsme prostě nechtěli! Celou dobu jsme měli pouze čisté úmysly a už tomu napovídá fakt, že jsme ze začátku běželi 2 měsíce zdarma, poctivě členům vydělali 30 jednotek a až pak si řekli o něco nazpátek. Nyní máme v plánu udělat to naprosto stejně, vydejte se s námi na toto nové dobrodružství zcela zdarma! Sázejte klidně za pár korun a sami zjistíte, jestli to má smysl či nikoli. My naše tipy budeme sázet spolu s vámi. Naše sázka je 1000 Kč na tiket a statistika, která je na webu přesně odpovídá našemu výdělku. Věříme tomu a chceme ať získáte důvěru i vy.

Duben 2019

Copyright © 2019 by BetIT.cz, Všechna práva vyhrazena.